Дезинфікуючий концетрований засіб ОКСИН КД 103 22кг

Артикул: Oksin-kd-103
  • 1316,00 грн.
В наявності

Швидке замовлення
Відгуки та запитання (0)

Доставка

Самовивіз
Ви можете забрати цей товар самостійно: з нашого складу, Нової Пошти чи Делівері.
Курьер
Ми доставимо цей товар кур'єром служби доставки: Нова Пошта або Делівері.

Оплата

Готівкою, Безготівковим розрахунком

Дезинфікуючий концетрований засіб ОКСИН КД 103 22кг

Універсальний неорганічний дезінфікуючий, засіб на основі пероксиду водню. Використовується для холодної та гарячої дезінфекції.

ОКСІН КД 103 рекомендується для щоденної дезінфекції виробничого обладнання та лінії розливу, ємностей та інших поверхонь (підлог, стін, обробних столів, морозильників, конвеєрів) в харчовій та переробній промисловості, транспорті, дитячих та дошкільних закладах, навчальних закладах.

Складові частини: вода підготовлена, пероксид водню, стабілізатор.

Спосіб використання: може застосовуватися в усіх галузях харчової, безалкогольної промисловості, та інших закладах для поточної дезінфекції. Перед використанням засобу потрібно очистити виробниче обладнання (танки, трубопроводи, обігрівачі та ін.), лінію розливу та фасувальне обладнання. Засіб може застосовуватися для всіх видів дезінфекції: циркуляція, ополіскування, зрошення та занурення. Концентрація робочого розчину залежить від ступеню забрудненості поверхонь і становить: для холодної дезінфекції – 0,3-3,0%; для гарячої дезінфекції – 0,1-1,0%; для розбризкування парою при коротко тривалій дезінфекції - 0,05-0,3%, температура робочого розчину 5 - 60 ºС.

Не використовувати обладнання з харчовими продуктами до моменту повного розпаду препарату. При температурі до 40 ºС ефективність засобу збільшується, таким чином, можливе зменшення часу експозиції.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!