Дезинфікуючий засіб Дезмарк у таблетках 300 табл/бан

Артикул: Dezmark-300
  • 264,00 грн.
В наявності

Швидке замовлення
Відгуки та запитання (0)

Доставка

Самовивіз
Ви можете забрати цей товар самостійно: з нашого складу, Нової Пошти чи Делівері.
Курьер
Ми доставимо цей товар кур'єром служби доставки: Нова Пошта або Делівері.

Оплата

Готівкою, Безготівковим розрахунком

Дезинфікуючий засіб Дезмарк у таблетках 300 табл/бан.

Засіб для дезінфекції у вигляді таблеток для профілактичної, поточної та заключної дезінфекції. Ефективний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (включаючи збудників туберкульозу тощо), вірусів гепатиту В та С, вірусу СНІД (ВІЛ), папова, адено-, поліома-, поліо-, норо-, рота-, ентеро-, вакцинія вірусів, атипової пневмонії (SARS), вірусів герпесу, грипу, «пташиного» грипу А(H5N1), «свинячого» грипу A(H1N1), грибів роду Candida, патогенних дерматомікозів, трихофітій, цвілевих грибів.

Складові частини: натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти, адипінова кислота, натрія бікарбонат, карбонат натрію.

Призначення: Рекомендований для здійснення дезінфекційних заходів в осередках інфекційних захворювань, закладах охорони здоров’я, салонах краси, SPA, аптеках, дошкільних та навчальних закладах та ін., дезінфекції поверхонь у приміщеннях, предметів обстановки, дезінфекції поверхонь та виробничого обладнання на підприємствах харчової промисловості, промислового обладнання при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної (включаючи грип, гепатити та ВІЛ- інфекцію), та грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології у вогнищах інфекційних захворювань, також застосовують для боротьби з цвілевими грибами. Застосовують для дезінфекції перукарського, манікюрного, педікюрного, косметичного інструментарію на підприємствах сфери обслуговування.

Спосіб використання: Дезінфекцію здійснюють робочими розчинами методами протирання зрошення, занурення, замочування та об’ємним способом згідно з методичними вказівками. Після закінчення обробки приміщення провітрюють протягом 15 хв.

Протипоказання: не допускати контакту з очима та попадання засобу до шлунку.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!