Скло предметне 25х76мм шліф. край уп.50 шт

Артикул: 2002
  • 77,57 грн.
В наявності

Швидке замовлення
Відгуки та запитання (0)

Доставка

Самовивіз
Ви можете забрати цей товар самостійно: з нашого складу, Нової Пошти чи Делівері.
Курьер
Ми доставимо цей товар кур'єром служби доставки: Нова Пошта або Делівері.

Оплата

Готівкою, Безготівковим розрахунком

Скло предметне 25х76мм шліф. краю уп. 50 шт, 7101. Ціна вказана за упаковку 50шт..

Предметні стекла застосовуються для мікроскопічних процедур при проведенні мікроаналітичних досліджень в клініко-діагностичних, санітарно-гігієнічних, харчових та інших лабораторіях. Предметне скло - це тонка скляна пластина товщиною 1 мм, з розмірами 25х76мм, що служить основою для розміщення досліджуваного зразка.

В вакуумну упаковку входять 50 предметних стекол, перекладених між собою папером. Скло поставляється чистими і знежиреними, воно повністю готове до використання.

Скло предметне MICROmed 7101 має шліфовані торці. Це значно зменшує ймовірність порізів і контамінації особливо-небезпечними інфекціями персоналу лабораторії. Також шліфовані торці забезпечують відсутність відблисків на предметному склі.

Основні характеристики
Товщина (mm) 1-1,2
Кількість в упаковці (шт) 50
Довжина L (mm) 76
Висота H (mm) 25



Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!